Ples Mateřské školy Svatopluka Čecha, Chrudim

Ples

09.06.2023 v 15:30
Muzeum

Pořadatel: Mateřská škola Svatopluka Čecha Chrudim Vás zve na PLES MATEŘSKÉ ŠKOLY

Milí rodiče, letos naše škola pořádá velkou oslavu výročí 110 let založení školky a 40 let od založení našeho dětského pěveckého sboru.

Na plese vystoupí spousta zajímavých hostů, ale především všechny děti ze současných tříd a náš pěvecký sbor!  Těšit se mohou také předškoláci, na které čeká mimořádné slavnostní vyřazování v těchto překrásných prostorách.

V rámci programu se uskuteční vystoupení žáků ZUŠ Chrudim, taneční vystoupení MD Dance, dogdancing, ale třeba také velká interaktivní bubenická show pro děti i rodiče (70 bubnů, to ještě Muzeum nezažilo).

Srdečně zveme i širokou veřejnost.  Těšíte se s námi? Uvidíme se ve slavnostním již 9.6. 2023

Prodej vstupenek od 9.5. od 14 h